حمزه دستیار دبیر کمیته بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به اقدام خصمانه آمریکا گفت: امروز جهان شاهد و ناظر رفتارهای از روی ضعف و بغض کشوریست که نه تنها هژمونی خود را از دست داده که در سراشیبی سقوط و افول است.

وی افزود: آمریکا با تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر ماهیت بی منطق، زورگویانه، خلاف قواعد بین المللی و صدالبته از روی استیصال خود را به جهانیان نشان داد.

دستیار تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از بدو تاسیس روز به روز قدرت دیپلماسی و نقشه های ضد انسانی و استعماری آمریکا را به چالش کشیده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در جای جای جهان و بخصوص غرب آسیا دیپلماسی نظامی آن ها را با شکست مواجه ساخت!

دبیر کمیته بین الملل اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز مایه فخر آزادیخواهان جهان، منشا امنیت منطقه، مادر محور مقاومت و نمونه قدرتمند خودکفائی یک ملت در برابر دنیای زورگوی تحریم و تهدید است.

وی افزود: بررسی روندهای تاسیس تا افول نظامات بین المللی تاکید می کند که هرگاه ابرقدرتی روی به یاغی گری و گسترش نظامی گری آورد، در حال افول است و این دست و پا زدن ها برای کمرنگ کردن و جلوگیری از این روند سقوط است.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: بعد از اقدام بهنگام و متقابل شورای عالی امنیت ملی این بار نوبت مجمع تشخیص مصلحت نظام است تا با رد و مخالفت با FATF راه هر گونه دست درازی و نفوذ را بر غربی ها ببندد، همچنین مجلس شورای اسلامی موظف است با اقدامی منطقی و قدرتمند جوابی انقلابی به حماقت آمریکائی بدهد.