• امروز : یکشنبه - ۲۹ فروردین - ۱۴۰۰
  • برابر با : 7 - رمضان - 1442
  • برابر با : Sunday - 18 April - 2021
0

دولت جمهوری اسلامی ایران پاسخگوی مردم بیدار و انقلابی باشد

  • کد خبر : 3619
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
دولت جمهوری اسلامی ایران پاسخگوی مردم بیدار و انقلابی باشد

متن این نامه به شرح ذیل است: بسم اللّٰه الرّحمٰن الرّحیم «بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست…» امام خمینی(ره) اخبار ناخوشایندی که اخیراً مبنی بر خودتحریمی(!) پذیرفته شده توسّط مسئولان بانکی و سیاست خارجی دولت یازدهم در جریان تعهّدات مربوط به FATF، به گوش می‌رسد، جریان دانشجویی و مردم […]

متن این نامه به شرح ذیل است:

بسم اللّٰه الرّحمٰن الرّحیم
«بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست…»
امام خمینی(ره)

اخبار ناخوشایندی که اخیراً مبنی بر خودتحریمی(!) پذیرفته شده توسّط مسئولان بانکی و سیاست خارجی دولت یازدهم در جریان تعهّدات مربوط به FATF، به گوش می‌رسد، جریان دانشجویی و مردم انقلابی ایران اسلامی را حقیقتاً مضطرب و متعجّب نموده است.

در FATF پذیرفته شده که افراد و نهادهایی که در لیست تحریم‌های اتّحادیه‌ی اروپا و آمریکا قرار دارند، توسّط بانک‌های ایرانی هم تحریم و تحدید شوند. با پذیرش این مورد، امثال سردار قاسم سلیمانی، فرمانده‌ی رشید سپاه اسلام و افراد تحت امرش که امنیّت و آرامش کشور از دست دشمنان خارجی و داعش را مدیون مجاهدت‌های ایشان هستیم، عملاً به عنوان تروریست پذیرفته شده‌اند و بانک‌های ایرانی آن‌ها را تحریم می‌کنند!!! از ننگ و خفّت این “کاپیتولاسیون اقتصادی و سیاسی” دهه‌ی ۹۰ که بگذریم، حتّی در صورت لغو این مورد، ممکن است در آینده مورد پرسش واقع شده و این کار دولت ایران در محاکم مختلف بین المللی علیه نهادها و اشخاص انقلابی ما به شاهد گرفته شود. همچنین به راحتی اطّلاعات میلیون‌ها کاربر ایرانی در هر زمان که غربی‌ها اراده کنند، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت! شوربختانه علیٰ‌رغم تذکّرات مکرّر جنبش‌های دانشجویی در تریبون‌های مختلف از جمله تریبون نمازهای جمعه، جلوی این مورد تا کنون گرفته نشده و اکنون به مرحله‌ی عمل رسیده است…

امّا سؤالاتی ذهن ما را درگیر کرده است:
چه شده که غربگرایان و تکنوکرات‌های محترم، هر چه کدخدای مستکبر بگوید را آویزه‌ی گوش می‌کنند و با آغوش باز به استقبال خیانت به مردم و نهادهای انقلابی وطن عزیزمان می‌روند؟! چه اتّفاقی افتاده که پس از خسارت محض در برجام به دنبال پذیرش تعهّدات ننگین FATF رفته‌اند و برای پذیرش نئوکاپیتولاسیون، سر و دست می‌شکنند؟! اگر آن روزی که دشمنان ما پنجه‌ی آهنین را زیر دستکش مخملی به سمت شما دراز کردند، آن دست را از ریشه قطع کرده بودید، امروز شاهد خفّت و حقارت خود در این قرارداد نبودید. از جای دیگری خیانت دیده‌اید و هزینه‌اش را باید امنیّت مردم و نهادها و پاسداران انقلاب بدهند؟!

همه‌ی ما نامه‌ی درخواست ارز قرارگاه عزیز و مقتدر خاتم الأنبیاء که سازندگی و آبادانی ایران اسلامی هدف و مسیر همیشگی این عزیزان در بازوی مقتدر نظام، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است و همچنین پاسخ شرم‌آور دو بانک کشورمان را دیده‌ایم.
مایه‌ی تأسّف و تألّم است که بانک‌های ما، انقلاب خودمان را در داخل تحریم می‌کنند! چرخ هسته‌ای و کارخانه‌ها که هیچ، مبادا چرخ امنیّت و آرامش مردم را هم قربانی اعتماد و خوش‌بینی به دشمنان اسلام و ایران کنید…

وای بر ما اگر سکوت کنیم و در مقابل جریان غیرانقلابی داخل نظام نایستیم. بدانید و آگاه باشید اگر قطره‌ای خون در رگ‌های ما باقی مانده باشد، آن را هم خرج اسلام و انقلاب و فدای خاک پای امام زمان(عج) و نایب بر حق ایشان، رهبر عزیزمان سیّد علی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) خواهیم کرد. شک نداشته باشید که با ادامه‌ی روند حقارت و ذلّت‌پذیری، راه به جایی نخواهید برد. بترسید از روزی که صبر امّت حزب اللّٰه لبریز شود.

بنا بر قاعده‌ی “نفی سبیل” بر دولت محترم جمهوری اسلامی ایران فرض است که ننگ FATF را با توجّه به مطالبات نخبگان دانشگاهی و مردم عزیز ایران اسلامی، بلافاصله متوقّف کرده و در این خصوص پاسخگوی مجلس محترم شورای اسلامی و مردم بیدار و انقلابی باشد. اگر دشمنان و در رأس آنان آمریکای متوحّش جانی، توقّع دارند برای احقاق حقوق حقّه‌ی مردم خود و رفع تحریم‌های خارجی و داخلی(!)، برجام‌های بعدی و راه نفوذ برایشان باز شود، با صراحت تمام و صلابت انقلابی می‌گوییم که ما فرزند مولایمان سیّدالشّهدا حسین(ع) هستیم و در برابر زورگویان و مستکبران، سیره‌ی ایشان را ملاک عمل قرار خواهیم داد. لذا لازم است برجام ۲، ۳ و… توسّط دولت و مجلس محترم در نطفه خاموش شود و صلاح مسلمین در این است که دست از امید و اعتماد به غرب و شرق برداشته و همگی گوش و چشم جان به سیره‌ی امام راحل و فرامین رهبر حکیم انقلاب بسپاریم.

در آخر، تشکّل‌های دانشجویی انقلابی امضاکننده‌ی این بیانیّه از مردم، سیاسیّون انقلابی، دیگر تشکّل‌های دانشجویی حق‌طلب و مجلس محترم شورای اسلامی درخواست موضع‌گیری، هوشیاری، بررسی و حل و فصل قرارداد ننگین FATF را دارد و در راه مطالبه‌ی منافع مسلمین و ایرانیان عزیز و با امید به سربلندی و عبور میهن عزیزمان از این توطئه‌ی شوم دشمنان و منافقین، دمی از پای نخواهد نشست.
والسّلام علیکم و رحمه اللّٰه و برکاته

انجمن اسلامی دانشجویان(۱۳۴۸) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی(ره) تهران

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی(ره) تهران

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

نجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

نشریه نبض دانشجو دانشگاه آزاد پرند

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نشریه‌ی دانشجویی گرا

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد پرند

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه زابل

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم واحد برادران

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه قم پردیس خواهران

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس تهران

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه پیام نور خوراسگان

انجمن اسلامی دانشجویان  دانشگاه پیام نور اصفهان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه زاهدان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تفرش

لینک کوتاه : http://news.mostaghel.ir/?p=3619

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از بررسی در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.