بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران درباره اعتراضات کارگران
در قسمتی از این بیانیه آمده است: «رعایت حقوق کارگران و پیگیری جدی مطالباتشان از ملزومات بدیهی هر ارگان مرتبطی است، خاصه استانداری که کارگران زحمتکش گروه ملی هفته‌ها است با تجمع، پیگر حقوق عقب افتاده خود می‌باشند.»
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با صدور بیانیه‌ای از مسئولان استان خوزستان درخواست کرد که به اعتراضات کارگران گروه ملی فولاد این استان رسیدگی و مطالبات آنان را پرداخت کنند.

متن کامل بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز به شرح زیر است:

پیامبر عظیم‌الشان اسلام می‌فرمایند: ظُلمُ الأجیرِ أجرَهُ مِنَ الکَبائِرِ
ظلم در پرداخت مزد کارگر، از گناهان بزرگ است.

امروزه بر همگان مبرهن است که کارگران ستون فقرات اقتصاد و تولید هستند. پر واضح است برای پیشرفت صنعت و اقتصاد کشور باید به کارگران اهمیت فراوانی داد، اگر ما شعار اقتصاد مقاومتی را سرلوحه فعالیت‌های خود می‌دانیم می‌بایست پیگیر معیشت و امنیت شغلی کارگران نیز باشیم، این مهم خود جزء لاینفک اقتصاد است.

رعایت حقوق کارگران و پیگیری جدی مطالباتشان از ملزومات بدیهی هر ارگان مرتبطی است، خاصه استانداری که کارگران زحمتکش گروه ملی هفته‌ها است با تجمع، پیگر حقوق عقب افتاده خود می‌باشند.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز از تمامی مسئولین استان خوزستان و مدیران شرکت ملی فولاد ایران درخواست پیگیری مطالبات این عزیزان را در اسرع وقت دارد.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز