اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور هر چه باشکوه تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن کامل بیانیه این اتحادیه دانشجویی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

قلْ إِنَّما أَعِظُکُمْ بِواحِدَهٍ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی‏ وَ فُرادی (بگو: من شما را فقط یک پند مى دهم و بدان توصیه مى کنم، و آن این که به خاطر خدا، دو تا دو تا، یا یکى یکى به پا خیزید)

سپاس خداوندی را که با پیروزی انقلاب اسلامی نور امید در دل مستضعفان عالم را روشن و کافران را مایوس و نا امید کرد. اکنون در شرایطی سی و هشمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که در سی و هشت سال گذشته دستگاه استکبار جهانی و به ویژه آمریکای جهانخوار از هیچ تلاشی برای خاموش کردن نور انقلاب اسلامی دریغ نکرده اند.

درود بی پایان بر امام بزرگوارمان که با دم مسیحایی خود برای مردمانی که توسط حاکمان وابسته به استعمار به استثمار کشیده شده بودند عزت آورد و این باور را در ملت شریف ایران اسلامی به وجود آورد که راه پیشرفت نه در نگاه برونگرا و چشم دوختن به مواهب آمریکایی بلکه در خودباوری و تحقق عملی شعار ما میتوانیم می باشد.

پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ با رهبری حضرت امام خمینی(ره) آغاز ظلم ستیزی، عدالتخواهی و در یک کلام آرمان گرایی یک ملتی بود که نشان داد اگر روحیه خودباوری در کنار توکل به خدا وجود داشته باشد تمام محاسبات مادی کنار رفته و شاهد نصرتی از جانب پروردگار خواهیم بود.

۲۲بهمن ماه امسال نیز بار دیگر نمادی از وحدت ملی و بیعتی با امام راحل خواهد بود که ما این راه را تحت رهبری نائب امام زمانمان حضرت آیت الله خامنه ای تا ظهور دولت حضرت مهدی(عج) ادامه خواهیم داد و نمی گذاریم که این انقلاب که از نعمات بزرگ خداوند متعال است به دست نامحرمان افتاده و از مسیر ولایت خارج شود.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور با دعوت از آحاد مردم و بخصوص دانشجویان برای شرکت در این جشن بزرگ ملی تاکید می کند: حضور حداکثری ملت فهیم ایران اسلامی می تواند یک پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های اخیر دولتمردان تازه از راه آمده ی آمریکایی باشد.

قطعا حضور گسترده اقشار مختلف مردم می تواند به یاس و نا امیدی دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب تبدیل شده و نمادی از وحدت و هوشیاری سیاسی ملت شریف ایران را به رخ جهانیان بکشاند.

والسلام علی عباد الله الصاحین
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور