• امروز : پنج شنبه - ۱۰ آذر - ۱۴۰۱
 • برابر با : 8 - جماد أول - 1444
 • برابر با : Thursday - 1 December - 2022
2

اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زاهدان مشخص شدند

 • کد خبر : 140
 • 02 تیر 1394 - 6:30
اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زاهدان مشخص شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مستقل»؛ انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد و اعضای شورای مرکزی این تشکل مشخص شدند. ایمان سرگزی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه در گفتگو با «مستقل» اعلام کرد: در این انتخابات بر اساس آرای ماخوذه به ترتیب: ایمان سرگزی، حامد کیانی، ایمان علی پور، خانم […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «مستقل»؛ انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد و اعضای شورای مرکزی این تشکل مشخص شدند.
ایمان سرگزی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان این دانشگاه در گفتگو با «مستقل» اعلام کرد: در این انتخابات بر اساس آرای ماخوذه به ترتیب: ایمان سرگزی، حامد کیانی، ایمان علی پور، خانم کلانتری، خانم میر، سجاد علی پور، خانم نقی نژاد به عنوان نفرات اصلی شورای مرکزی این انجمن انتخاب شدند.
بر اساس این گزارش خانمها شهداد و ابوسعیدی نیز به عنوان اعضای علی البدل معرفی شدند.

لینک کوتاه : http://news.mostaghel.ir/?p=140

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
 1. به نام حق تعالی
  که اسم و علامتش بخشندگی است و مهربانی
  با سلام
  به پیوست شاه کلید اول هدایت و موفقیت و نجات کشورو امت بزرگ اسلام و بشریت
  تقدیم حضور می گردد خواهشمند است با توجه به این که ترویج اسلام شناسی قرآنی –
  کاربردی وظیفه هر مسلمان و انسان خردمند ، جهت جلوگیری از گسترش اسلام داعشی
  است ، این شاه کلید موفقیت را برای حد اقل ده نفر از فرهیختگان ارسال فرمائید ..

  برای تبدیل ایران به ژاپن اسلامی از این شاه کلید باید استفاده نمود زیرا ژاپنی ها به این شاه کلید دست یافتند و پیشرفت فوق العاده سریع نمودند .
  با احترام و تشکر از مشارکت شما عزیزان
  فریور باتمانقلیچ – ۱۸ – ۴- ۱۳۹۴

  مدیر مومنان امام علی ( ع ) در این زمینه می فرماید : « خدا اول به امر به معروف و نهی از منکر پرداخت ، به عنوان
  شاه کلید اول هدایت و موفقیت و نجات کشور و امت اسلامی و بشریت

  این نامه برای ریاست جمهوری و ریاست مجلس
  شورای اسلامی ارسال گردیده است .
  فریور باتمانقلیچ – محقق و مشاور عالی مدیریت پیشرفته
  و مدیریت و اقتصاد اسلامی
  بسمه تعالی
  ۱۰ محرم ۱۴۳۶ قمری
  ۱۳ / ۸ / ۱۳۹۳
  برادر گرامی جناب آقای دکتر روحانی
  ریاست محترم جمهور
  موضوع : کشف بینهایت مهم
  نظام جامع و کاربردی
  اجرای اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر
  و دستیابی به رشد و پیشرفت عالی و بهبود مستمر در همه امور کشور
  با سلام ،
  احتراماً ، همان طور که مستحضر می باشید لازمه موفقیت سازمان ها و جوامع بشری دستیابی به کیفیت و بهره وری عالی ( خیر ) در همه امور و برخورداری از مدیریت راهبردی منابع انسانی است . در پی ۲۸ سال تحقیق و تفقه در زمینه مدیریت نوین و پیشرفته از یک طرف و آیات کریمه قرآن مجید از طرف دیگر ، راهکار کسب موفقیت و پیروزی در همه زمینه های اقتصادی و اجتماعی کشف گردیده است . این راهکار در قرآن کریم در اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر بیان شده است .
  رسول گرامی اسلام ( ص ) در این باره می فرماید : « امت من تا وقتی امر به معروف و نهی از منکر کند ، همواره در وضع خوبی قرار خواهد داشت ، اما همین که از این دو دست کشد ، همه برکات از او گرفته می شود ، گروهی به استثمار گروه دیگر خواهند پرداخت ، نه در زمین کسی به دادشان خواهد رسید و نه در آسمان » .

  استاد مطهری در کتاب ده گفتار خود از ” دوایر حسبه ” به عنوان راهکار اجرای اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر نام برده و از یک فقیه شافعی در هزار سال پیش نام می برد که نتایج عالی اجرای صحیح این اصل مقدس در جامعه اسلامی آن روز و اصلاح تمام امور را در کتاب خود جمع آوری نموده و ارائه داده است . این کتاب عالی به فارسی ترجمه شده و به نام ” آیین شهرداری ” نامیده شده است .
  وظیفه ای که از جانب او مقرر گردیده ، چون می دانست که اگر به این وظیفه عمل شود ، به همه وظایف دیگر عمل خواهد شد ، چه سخت و چه آسان ، زیرا امر به معروف و نهی از منکر ، دعوت به اسلام است ، جلوگیری از تجاوز و ستم است ، درگیری با متجاوز است ، تقسیم صحیح ثروت های عمومی است ، گرفتن حقوق مالی از آنهاست که باید بدهند و رساندن آنهاست به مصارفی که باید در آنها صرف شود . . . » .
  امام حسین ( ع ) می فرماید : ” من قیام کردم به خاطر اصلاح دین جدم ” و همچنین می فرماید : ” قیام کردم به خاطر امر به معروف و نهی از منکر ” . نعمات و برکات مادی و معنوی این اصل مقدس آنقدر زیاد و با ارزش است که باید همه برای احیای آن قیام کنند .
  قرآن مجید و مجد آفرین ( در سوره آل عمران / آیه ۱۰۴ ) می فرماید : « باید از شما گروه هایی ( امت هایی ) پدید آید دعوت کننده به خیر ( خوبی ها ، بهترین ها ) که امورشان را بر اساس شناخت ( امر به معروف ، کارهای شایسته و منطبق بر معرفت ، شناخت راه ها و روش های صحیح و عقلانی و منطبق بر معرفت ) و پاک سازی جامعه از منکرها ( کارهای ناشایست ، ناپسند و انکار شده ) ، اصلاح نمایند و اینان ، آری تنها چنین کسانی ، به موفقیت و پیروزی و خوشبختی و فلاح و رستگاری دست می یابند » .
  با توجه به تجربیات ۲۸ ساله در این زمینه ، راهکارهای علمی ، عملی و کاربردی اجرای این اصل مقدس قرآنی و اسلامی جمع آوری گردیده و ” اساسنامه و آیین نامه جامع ” آن مدون و آماده شده تا به صورت یک لایحه از جانب دولت محترم به مجلس شورای اسلامی ارائه شود . لازم به ذکر است که کشورهای ژاپن ، کره ، سنگاپور ، چین و غیره از راه تحقیق و تفقه ، روش های تشکیل گروه هایی مشابه آنچه قرآن مجید فرموده است ، دست یافته و رشد و پیشرفت عالی در بعد اقتصادی تحصیل کرده اند .
  این لایحه وحدت آفرین ، نجات بخش کشور و جهان اسلام خواهد بود . امید است با ارائه این لایحه از جانب دولت به مجلس ، امت های دعوت کننده به خیر و خوبی ها ( گروه های دانایی محور ، گروه های تحقیق و تفقه و کارآفرین ) در همه قوا ، نهادها و سازمانهاتشکیل گردیده و به زودی شاهد از بین رفتن اختلافات جناح ها ، ارائه پیشنهادهای بسیار مفید از جانب مردم و نتایج عالی آن در همه امور کشور باشیم . با تشکر – و من الله التوفیق
  موضوع : کشف بینهایت مهم
  نظام جامع و کاربردی
  اجرای اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر
  و دستیابی به رشد و پیشرفت عالی و بهبود مستمر در همه امور کشور
  پیشنهاد علمی ، عملی و کاربردی ، قرآنی و فرهنگ اسلامی
  ۱) – اساسنامه و آیین نامه نظام جامع و کاربردی اجرای اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر حهت دستیابی به رشد و پیشرفت عالی و بهبود مستمر در همه امور کشور تهیه گردیده که به زودی تقدیم حضور خواهد شد . این اساسنامه و آیین نامه مشتمل بر نظام مدیریت با کیفیت و تشکیل امت های دعوت کننده به خیر ( گروه های دانایی محور ، گروه های تحقیق و تفقه و کارآفرین ) ، نظام مشارکت و پیشنهادگیری فراگیر از کارکنان و مشتریان ، سایر سیستم های پیشرفته مدیریت و نظام جامع پژوهش می باشد .
  ۲) – پیامبر اکرم ( ص ) می فرماید : « یک ساعت تفکر برتر از هفتاد سال عبادت است » . و باز فرستاده پاک و برگزیده خداوند در حدیثی دیگر می فرماید : « یک لحظه تفکر برتر از هزار سال عبادت است » . لازم به ذکر است که ساعه به عربی به معنای لحظه می باشد .
  ۳) – مدیر مومنان امام علی ( ع ) در خطبه یک نهج البلاغه می فرماید : هدف بعثت و برانگیخته شدن انبیاء ، کشف گنجینه های مغز های مردم ( دفائن العقول ) و بهره برداری از همه مغزها به نفع ایشان است ( خطبه یک نهج البلاغه ) .
  ۴) – فرمول استفاده از گنجینه های مغز های مردم ( دفائن العقول ) و بهبود مستمر کیفیت و بهره وری ( رشد و پیشرفت عالی ) سازمان ها و جوامع :
  تشکیل امت های دعوت کننده به خیر و اجرای نظام مدیریت با کیفیت و پیشنهادگیری فراگیر از گروه های مردم = نظام حمد فراگیر = نظام تفکر فراگیر + نظام تشکر ( قدردانی ) فراکیر + نظام تذکر پذیری فراگیر + نظام بینات ( آشکارسازی حق ) فراگیر .
  ۵) – « شورای » واقعی در صدر اسلام توسط حضرت محمد مصطفی پیامبر اکرم ( ص ) ، بنا به راهنمایی های حق تعالی به اجرا در آمده است . راهکار این شورا پیشنهادگیری فراگیر از عموم مردم ( و نه نخبگان به تنهایی ) بوده است . لذا اجرای شورا در شوراهای شهر و روستا و مجلس شورای اسلامی و شوراهای ادارات و غیره ، باید بر اساس پیشنهادگیری فراگیر از مردم اصلاح شود ، در غیر این صورت نتایج عالی ( مورد نظر حق تعالی ) به دست نمی یابد ، همان گونه که تا کنون نیز در هیچیک از کشورهای اسلامی آن نتایج عالی بدست نیامده است .
  ۶) – اجرای شورای واقعی در جوامع کوچک و بزرگ ، به روش ها و نظام های تکامل یافته تری نیز امکان پذیر است . یکی از آنها ، دعوت کردن از مردم به تفکر گروهی و تشکیل گروه های ( ده نفره ) دانایی محور – دانش بنیان ( امت های دعوت کننده به خیر ، عرافه ها ، گروه های کیفیت و بهره وری – گروه های تحقیق و تفقه و کارآفرین ) و ارائه پیشنهادهای مفید می باشد . تشکیل امت های خیرطلب اساس تحقق اسلام ناب محمدی و راهکار دستیابی به کیفیت عالی در همه امور ، بهبود مستمر بهره وری و رشد و پیشرفت عالی و غیر قابل تصور می باشد .
  ۷) – تشکیل این گروه ها راهکار تحقق اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر و پاک سازی سازمان ها و جوامع کوچک و بزرگ از هر نوع عیب و نقص و ضایعات و اسراف ها و دستیابی به روش ها و راهکارهای منطبق بر عقل و معرفت ( دانش بنیان ) و ایجاد تحول اساسی در همه امور می باشد . ارزش و جایگاه علمی و عملی این اصل مقدس وقتی روشن می گردد که به آیات کریمه و فرمایشات بزرگان اسلام و امامان راستین بشریت توجه کنیم .
  قرآن مجید و مجد آفرین ( در سوره آل عمران / آیه ۱۰۴ ) می فرماید : « باید از شما گروه هایی ( امت هایی ) پدید آید دعوت کننده به خیر ( خوبی ها ، بهترین ها ) که امورشان را بر اساس شناخت و معرفت ( امر به معروف ، کارهای شایسته و منطبق بر معرفت ، شناخت راه ها و روش های صحیح و عقلانی و منطبق بر معرفت ) و پاک سازی جامعه از منکرها ( کارهای ناشایست ، ناپسند و انکار شده ) ، اصلاح نمایند و اینان ، آری تنها چنین کسانی ، به موفقیت و پیروزی و خوشبختی و فلاح و رستگاری دست می یابند » .
  رسول گرامی اسلام ( ص ) در این باره می فرماید : « امت من تا وقتی امر به معروف و نهی از منکر کند ، همواره در وضع خوبی قرار خواهد داشت ، اما همین که از این دو دست کشد ، همه برکات از او گرفته می شود ، گروهی به استثمار گروه دیگر خواهند پرداخت ، نه در زمین کسی به دادشان خواهد رسید و نه در آسمان » .
  مدیر مومنان امام علی ( ع ) در این زمینه می فرماید : « خدا اول به امر به معروف و نهی از منکر پرداخت، به عنوان وظیفه ای که از جانب او مقرر گردیده ، چون می دانست که اگر به این وظیفه عمل شود ، به همه وظایف دیگر عمل خواهد شد ، چه سخت و چه آسان ، زیرا امر به معروف و نهی از منکر ، دعوت به اسلام ( ناب محمدی ) است ، جلوگیری از تجاوز و ستم است ، درگیری با متجاوز است ، تقسیم صحیح ثروت های عمومی است ، گرفتن حقوق مالی از آنهاست که باید بدهند و رساندن آنهاست به مصارفی که باید در آنها صرف شود . . . » .
  امام باقر ( ع ) در این باره می فرماید : « امر به معروف و نهی از منکر روش انبیاء و منش پاکان است ، وظیفه ای است بزرگ که همه وظایف دیگر در پرتو آن انجام می گیرد و به وسیله این اصل سایر دستور ها زنده می شود ، راه ها امن می گردد و کارها در مجرای حلال قرار می گیرند ، ظلم و تجاوز و تبعیض از میان می رود ، زمین آباد می شود ، از دشمنان انتقام گرفته شده حق از ایشان پس گرفته می شود ، کارها روبراه شده و جامعه سامان می پذیرد .
  امروزه گذشته از آن که امر به معروف و نهی از منکر در جوامع اسلامی و در بین مسلمانان ، به هیچ وجه چنین قدرتی ندارد ، اساساً آنچه بیشتر جای تاسف است ، این است که این فکر به کلی از مغز و دماغ مسلمین خارج شده و در عوض کفار و مشرکین ، از راه تفکر ، تدبر ، تحقیق ، تفقه و مطالعه در امر مدیریت ، یعنی درست همان راهی که اسلام و قرآن کریم و رسول اکرم ( ص ) پیشنهاد نمود اند ، به اجرای نظامی مشابه در سازمان ها و در سطح جوامع شان دست زده و با تشکیل گروه های کیفیت و بهره وری و جلب مشارکت و همفکری گسترده مردم نتایج فوق العاده ثمربخش و عالی بدست آورده اند .
  ۸) – ایجاد صندوق « خیریه مدیریت الاهی و توسعه امت های دعوت کننده به خیر » : منافع و ثمرات حاصله از اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر و نظام های مدیریت پیشرفته و الاهی و اسلامی مبتنی بر این اصل ، آنقدر زیاد است ( صدها میلیاردی ) که سازمان ها و جوامع را به سرعت به بی نیازی رسانیده ، و رشد و توسعه ای عالی و غیر قابل تصور به آنها می بخشد . این ثمرات عالی بی هیچ شک ، دستاورد مغز های مردم و خیرخواهی ها و خیراندیشی های گروهی ایشان می باشد ، لذا لازم است هشتاد در صد از منافع حاصله از اجرای این نظام های مدیریتی تعالی بخش ، سهم سازمان و جامعه و ( ۲۰ % ) بیست در صد از کل درآمدها و سود و صرفه جویی های حاصله سهم مردم و توسعه این اصل مقدس و راهکارها و نظام های مدیریتی مربوطه ، تحقیق و توسعه در این زمینه ، حق الزحمه مشاوران و شرکت های تعاونی ( مشاوره دهنده ) ، ایجاد انگیزه در فعالان ، دست اندرکاران اجرای آنها ، به ویژه گروه های پیشنهاد دهنده ( امت های دعوت کننده به خیر ) شود . بدین منظور ضروری است در هر سازمان و جامعه ، صندوقی به نام « خیریه مدیریت الاهی و توسعه امت های دعوت کننده به خیر » و اجرای نظام مدیریت با کیفیت ایجاد شود تا بیست در صد از منافع حاصله در آن صندوق جمع آوری گردد . این امر موجب می شود که توسعه نظام های مدیریتی پیشرفته و الاهی تشدید گردیده ، و انگیزه قوی جهت ایجاد گروه های پیشنهاد دهنده جدید ایجاد شود . این صندوق در جهت رفع نیاز های اساسی اعضاء گروه ها و ایجاد شرکت های تعاونی ( ده نفره ) کیفیت طلب ، بهره وری افزا و مشارکت گستر اقدام خواهد نمود . در ضمن هر ماهه بیست در صد ( ۲۰ % ) از درآمد صندوق های خیریه مدیریت فرعی به صندوق خیریه مدیریت اصلی واریز خواهد شد تا صرف پشتیبانی از نظام های پیشرفته مدیریت و گسترش آنها در سطوح بالاتر ، کشور ، جوامع اسلامی و جهان گردد . این صندوق می تواند نذر و نذورات و خیریه های افراد خیر و نیک اندیش را نیز جذب و در این راه صرف نماید .
  ۹) – ایجاد امت های دعوت کننده به خیر ( گروه های دانایی محور – دانش بنیان ، عرافه ها ، گروه های کیفیت و بهره وری ، گروه های تحقیق و تفقه و کارآفرین ) بخشی از ساختار مدیریت الاهی ( حکمت ) است که توسط همه پیامبران الاهی ، خصوصاً پیامبر اکرم ( ص ) به اجرا در آمده است . پس از هر پیامبری بشر به انحراف رفته و تا کنون نیز نتوانسته است این ساختار عالی و نجات بخش را مجدداً کشف کند . به همین دلیل است که بشر ، به هزاران بلا و درد و بیماری های فردی ، اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی دچار گشته است . جهان امروز و گسترش بیماری ها و بیمارستان ها ، توسعه جرم و جنایت و زندانیان و زندان ها ، فحشا و فساد ، ظلم و ستم بر زنان و کودکان و محرومان جهان ، رشوه و فساد و دزدی در جوامع ، اختلاف طبقاتی شدید در کشورها ، نیرنگ و دروغ و نفاق و صدها دلیل دیگر ، همه دلیل بر مدیریت غلط و شیطانی حاکم بر سازمان ها ، جوامع و جهان است
  ۱۰) – برای شناخت ارزش و جایگاه مدیریت الاهی ( حکمت ، حکومت داری حکیمانه و مبتنی بر عقل و خرد جمعی و همگانی مردم ) و ساختار تحول زا و رشد و پیشرفت آفرین و مشارکت دهنده ی همه مردم در توسعه همه جانبه جوامع ، باید به درس های شیرین شیطان شناسی و مدیریت شیطانی توجه کافی نمود ، یعنی روش های بیماری زا و شرآفرین ، که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود و مردم را بیشتر به گمراهی می کشانند ، باید مورد تحقیق و تفقه و مطالعه جامع قرار گیرند . این آسیب شناسی و مطالعات و تحقیقات فرانگر بسیار مهم است ، زیرا رسالت ۱۲۴۰۰۰ پیامبر این بوده است که هم مدیریت الاهی ( حکمت ) و هم مدیریت شیطانی را به مردم جهان معرفی کنند تا بشر از جهل و نادانی نجات یابد و خود بتواند راه درست را از راه نادرست تشخیص دهد و با شناخت حکمت ( ساختار مدیریت الاهی و پیشرفته ) و ایمان و اعتقاد راسخ به نجات بخش بودن آن ، به ایجاد آن و تحقق بخشیدن به قسط ( مساوات ، برابری و برادری و عشق ورزی به مردم ، هدف اصلی همه پیامبران الاهی ) اقدام و جوامع بشری را به سعادت و نیک بختی ، موفقیت و پیروزی همگانی ، فلاح و رستگاری هدایت نموده و امت واحده ( جامعه یگانه حکمت شناس ) را بنیان گزارد .
  قرآن علیم و دانا و دانش بنیان ( در سوره آل عمران / آیه ۱۱۰ ) می فرماید : « شما بهترین امت ( بهترین گروه ، بهترین جامعه ) هستیدکه برای مردم ( جهان ) قیام کرده اند زیرا ( با شناخت کامل و ایمان راسخ ) امورتان را با شناخت و معرفت اصلاح می نمایید (( امر به معروف می کنید ، کارهای شایسته و پسندیده ، راه ها و روش های عقلانی و منطبق بر شناخت و معرفت را ترویج می کنید ) و جامعه تان را از منکرها ( کارهای ناشایست و ناپسند و انکار شده ) ، پاک سازی می نمایید و به خداوند ( راه و روشی که عقل مطلق ارائه می دهد ) ، ایمان دارید » . و من الله التوفیق
  مدیر مومنان امام علی ( ع ) – نهج البلاغه
  : آگاه باشید که قرآن ناصح ( اندرزگو ، پیشنهاد دهنده ای ) است بی غش ، بدون عیبهادی و هدایتگری است که گمراه نمی گرداند .
  حدیث گو و داستانسرایی است که کذب و دروغ نمی گوید .هرکس همنشین قرآن شد هم در او افزایش پدید می آید و هم کاهش ، افزایش بهره در هدایت ، و کاهش در کوری و گمراهی . بدانید و آگاه باشید که هیچ کس با داشتن قرآن فقیر نیست و آن کس که قرآن ندارد ثروت ندارد .
  برای دردها از قرآن درمان بجویید و برای سختی ها از قرآن کمک بخواهید , زیرا در قرآن شفای بزرگترین دردها که کفر و نفاق ، گمراهی و انحراف است ، وجود دارد . برای درخواست از خدا ، قرآن را واسطه قرار دهید و با علاقه به قرآن و عمل به آن به خدا نزدیک گردید .
  نتایج قابل انتظار از احیای اصل مقدس امر به معروف و نهر از منکر
  و به کارگیری راهکار اجرایی آن
  تشکیل امت های دعوت کننده به خیر و نظام مدیریت با کیفیت و بهره وری
  در سطح کشور
  ( طی برنامه شش ساله ۱۳۹۴ – ۱۴۰۰ )
  بر اساس تجربیات حاصله در ۲۸ سال گذشته در ایران و جهان

  ۱- جلب مشارکت مردم به ارائه بیش از یک میلیون پیشنهاد مفید ( معروف ) و پاکسازی جامعه از ( منکرات ) موجود در ابعاد اجتماعی ، اقتصادی و غیره و دستیابی به منافع عالی و غیر قابل تصور و سود و صرفه جویی بسیار در کشور در هر سال .
  ۲- توسعه امت های دعوت کننده به خیر ( گروههای ده نفره دانایی محور ، عرافه ها ، گروه های کیفیت و بهره وری ) در ادارات و سازمان ها و اصناف ( سالی صد هزار گروه ) و بهره برداری عالی از خرد جمعی کارکنان دولت و مشتریان و مردم و دستیابی به دهها میلیارد دلار سود و صرفه جویی و منافع حاصله .
  ۳- ایجاد انگیزه قوی در مردم جهت همفکری ، همکاری و همیاری با دولت در پیشبرد طرح ها و برنامه ها و پدید آمدن عزم ملی جهت ریشه کن سازی منکرات اقتصادی و اجتماعی در سطح جامعه .
  ۴- کسب اعتماد مردم به برنامه های دولت و حاکمیت و جلب سرمایه های خرد و کلان مردم ( مالی و فکری ) جهت سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه های بزرگ و ملی .
  ۵- کاهش مشاجرات و دعواها و جرم و جنایت در کشور ( حداقل ۱۰ % ) در هر سال .
  ۶- افزایش سرعت اجرای طرح ها خصوصاً طرح های ملی و بزرگ همانند اجرای طرح ملی صرفه جویی کلان در مصرف سوخت و انرژی کشور و دستیابی به یک تا سه میلیارد دلار در سال از طریق توسعه امت های دعوت کننده به خیر ( گروه های ده نفره دانایی محور ، گروه های کیفیت و بهره وری ) در ادارات و سازمان ها و اصناف و اجرای نظام مدیریت با کیفیت در سطح ملی و پیشنهادگیری گروهی از مردم .
  ۷- تهیه بذرهای پیشنهادهای ملی جهت جمع آوری پیشنهادهای مفید مردم ، متخصصان و نخبگان و مسلمانان ( داخل و خارج از کشور ) و استخراج هزاران پیشنهاد فوق العاده مفید و ثمربخش و اجرای آنها در سطح ملی و بین المللی .
  ۸- صدور راهکار عملی اجرای اصل مقدس امر به معروف و نهی از منکر ( طرح تشکیل امت های دعوت کننده به خیر و نظام مدیریت با کیفیت جهت رشد و بهبود مستمر ) به عنوان سنت حسنه قرآنی و سیره مدیریتی پیامبر اکرم (ص) و امام علی ( ع ) و سیستم مدیریت پیشرفته جهانی جهت جلب مشارکت و پیشنهادگیری فراگیر از مردم به تمام کشورهای اسلامی و جهان .
  ۹- تاسیس بانک پیشنهادهای برتر ( معروف ) جهت استفاده از پیشنهادهای مشترک با سود و صرفه جویی کلان در همه وزارتخانه ها و سازمان ها و نهادها و حتی جوامع اسلامی و حج .
  ۱۰- ایجاد صندوق « خیریه مدیریت الاهی ، امت های دعوت کننده به خیر » و نظام مدیریت با کیفیت و بهره وری و اختصاص بیست در صد ( ۲۰ % ) از سود و صرفه جویی حاصله از پیشنهادهای معروف ( اجراشده ) ، به منظور اجرای پیشنهادهای بزرگ در سطح ملی و بین المللی .
  ۱۱- برگزاری جشنواره سالیانه « خیریه مدیریت الاهی ، امت های دعوت کننده به خیر » و نظام مدیریت با کیفیت و بهره وری ملی در دهه فجر انقلاب اسلامی و اعطای پاداش به سی گروه و نفر از برترین های ( معروف ) در این زمینه از دست مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور و ایجاد انگیزه بسیار قوی در گروه های پیشنهاد دهنده برتر ، امت های دعوت کننده به خیر ( گروههای ده نفره دانایی محور ، گروه های کیفیت و بهره وری ) در ادارات و سازمان ها و اصناف ، مدیران سازمانها ، نهادها و شرکت ها ، راهبران گروه ها ، دبیران شوراهای همیاری و مشارکت و نظام مدیریت با کیفیت و بهره وری ، ارزیابان و مجریان پیشنهاد ها و غیره .
  دستیابی به نتایج عالی در همه بخش های کشور ، چه اقتصادی ( صنعت ، کشاورزی ، خدمات ، اصناف و بازار ) و چه اجتماعی ( آموزش ، بهداشت و درمان ، قضائی و غیره ) و چه لشگری ، امکان پذیر می باشد .

  الگوی عالی پیشرفت اسلامی – جهانی
  ۱ – چرخه بی عیب و نقص سازی اقتصاد کشورها : از طریق تشکیل امت های دعوت کننده به خیر ( گروه های دانایی محور – دانش بنیان )

  ۲ – چرخه معیوب سازی اقتصاد کشورها : ( وضعیت موجود )

  ۳ – چرخه رشد و پیشرفت اقتصاد سازمان ها : از طریق تشکیل امت های دعوت کننده به خیر ( گروه های دانایی محور – دانش بنیان ، گروه های تحقیق و تفقه و کارآفرین )

  ۴ – چرخه بهبود مستمر کیفیت و بهره وری و اقتصاد ( سازمانها ، شرکت ها ، شهرداری ها ، . . . ) : از طریق تشکیل امت های دعوت کننده به خیر( گروه های دانایی محور – دانش بنیان ، گروه های تحقیق و تفقه و کارآفرین )

  ۵ – چرخه حکمت عملی : از طریق تشکیل امت های دعوت کننده به خیر ( گروه های دانایی محور – دانش بنیان ، گروه های تحقیق و تفقه و کارآفرین )

  + نوشته شده در بیست و ششم آذر ۱۳۹۳ساعت توسط فریور باتمانقلیچ | نظر بدهید

  وبلاگی درباره نظام پیشنهادها، نظام مشارکت، نظام مدیریت با کیفیت، مدیریت پیشرفته جهانی، مدیریت اسلامی و اقتصاد اسلامی

  نوشته های پیشین
  اسفند ۱۳۹۳
  دی ۱۳۹۳
  آذر ۱۳۹۳
  آبان ۱۳۹۲
  شهریور ۱۳۹۲
  مرداد ۱۳۹۲
  اردیبهشت ۱۳۹۲
  اسفند ۱۳۹۰
  بهمن ۱۳۹۰
  شهریور ۱۳۹۰
  تیر ۱۳۹۰
  خرداد ۱۳۹۰
  اسفند ۱۳۸۹
  شهریور ۱۳۸۹
  مرداد ۱۳۸۹
  تیر ۱۳۸۹
  آبان ۱۳۸۸
  مرداد ۱۳۸۸
  خرداد ۱۳۸۸
  اردیبهشت ۱۳۸۸
  فروردین ۱۳۸۸
  اسفند ۱۳۸۷
  بهمن ۱۳۸۷
  دی ۱۳۸۷
  آذر ۱۳۸۷
  آبان ۱۳۸۷

  آرشیو موضوعی
  عناوین کتابها درباره نظام مدیریت مشارکتی
  حکمت نماهای (پاورپینتهای) نظام مدیریت مشارکتی
  ۱۰۰موضوع برای پایان نامه دانشگاهها و حوزه های علمی
  نتایج اجرای نظام مشارکت در شرکتهای مختلف جهان
  نکات مهم در اجرای موفق نظام مشارکت

  پیوندها
  انجمن نظام مدیریت مشارکتی
  فهرست همه مطالب منشر شده در این وبلاگ

  RSS

  POWERED BY
  BLOGFA.COM

  مدیریت مشارکتی زیر بنای مدیریت پیشرفته جهانی و مدیریت اسلامی است

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از بررسی در سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.