«انا لله و انا الیه راجعون»

▫️خبر درگذشت عالم ربانی و فقیه بابصیرت سیاستمدار، قلب همه دوستداران انقلاب اسلامی را متالم و عزادار کرد. آن مجاهد نستوه تمام عمر خود را برای پیشبرد اهداف والای اسلام و انقلاب به کار گرفت و با کوله‌باری پر از مجاهدت در راه انبیاء و اولیای الهی به سوی معبود خود شتافت.

◾️بی‌شک آن مجاهدت‌های انقلابی و مواضع محکم در دفاع از حریم ولایت و پایمردی ایشان بر حق الناس در مواقع مهم علی‌الخصوص فتنه سال ۸۸ در پیشگاه خداوند متعال محفوظ خواهد بود و ثمرات آن نیز موجب هدایت هر چه بیشتر نفوس صالحه و تقویت جبهه حق خواهد شد.

▫️ایشان در طول حیات پربرکت خود با اتخاذ مواضع انقلابی و صریح از اسلام ناب محمدی، انقلاب راستین امام خمینی (قدس سره شریف) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب لحظه‌ای منافع شخصی، خانوادگی و حزبی را لحاظ نکردند و با تمام وجود تابع ولایت بودند و در این راه با وجود همه فشار هایی که وجود داشت همواره حافظ جمهوریت نظام اسلامی بودند که البته چنین منشی خالصانه باید سرلوحه بسیاری از سیاستمداران و مدعیان این عرصه باشد.

◾️اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با کمال تاسف و اندوه این ضایعه را به محضر امام عصر (ارواحنا له الفداء)، مقام معظم رهبری (دامه ظله)، مردم شریف ایران و خانواده محترم معظم‌له که راه ایشان را ادامه خواهند داد تسلیت گفته و برای ایشان صبر جمیل خواستاریم.