• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021
0
نامه هشت دفتر انجمن اسلامی دانشجویان به علی لاریجانی؛

چگونه امکانات مجلس را برای کمک به دولت فعلی و تخریب رقبا به میدان آوردید؟

  • کد خبر : 6280
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۰
چگونه امکانات مجلس را برای کمک به دولت فعلی و تخریب رقبا به میدان آوردید؟

جناب لاریجانی شما که مخالف بگم بگم بودید امروز چگونه در برابر رکورد شکنی جناب روحانی موتلف برجامی و غیر برجامیتان در بگم بگم کردن زبان در کام گرفتید؟ چطور در مقابل تخریب میراث ۳۹ ساله ی انقلاب توسط ایشان هیچ نمی گویید؟

هشت دفتر انجمن اسلامی دانشجویان در نامه ای به علی لاریجانی تذکراتی را درباره مواضع وی در آستانه انتخابات منتشر کردند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ در بخشی از این نامه آمده است: چطور در برابر اپوزوسیون نمایی شخصی که ۳۸ سال در این کشور مسوولیت های سطح بالا داشته سکوت کرده اید و حتی حمایت می کنید و آتش تهیه میریزید؟ آیا اوضاع اجتماعی ایشان آنقدر خراب است که شما و امثال جناب ناطق نوری چشم بر همه ی این موارد می بندید که مبادا رقیب پیروز شود؟

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی لاریجانی
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم

یادمان نرفته است که جنابعالی در زمان مذاکرات هسته ای در اواخر دولت اصلاحات جمع بندیتان از عملکرد تیم مذاکره کننده به ریاست جناب روحانی این بود که در غلطان داده اند و آب نبات چوبی گرفته اند و با ژست انتقادی به آن تیم مذاکره کننده، عنان مذاکرات را در دست گرفتید اما بعدتر با چالش عاطفی که با رئیس جمهور وقت پیدا کردید به سمتی رفتید که در عرض چند سال همه ی ارزش گذاری های کارشناسانه تان هم تغییر کرد و برجام را که به مراتب نسبت به خروجی سعدآباد ضعیف تر بود بیست دقیقه ای در مجلس تصویب کردید و اجازه ی هیچ نقد و نظری را هم ندادید.

جناب لاریجانی حتی تا اینجا هم-هر چند قبول نداریم -اما برایمان قابل درک است که یک سیاست مدار آن هم با مبانی پراگماتیستی جنابعالی برای ماندن در قدرت چنین چرخش هایی داشته باشد اما این دیگر برایمان محل سوال جدی است که شما چگونه در روند انتخابات ریاست جمهوری همه ی مبانی خود را نادیده گرفته اید و امکانات مجلس اعم از رئیس مجلس تا مرکز پژوهش ها و… را برای کمک به دولت فعلی و تخریب رقبا به میدان آوردید؟

جناب لاریجانی شما که مخالف بگم بگم بودید امروز چگونه در برابر رکورد شکنی جناب روحانی موتلف برجامی و غیر برجامیتان  در بگم بگم کردن زبان در کام گرفتید؟ چطور در مقابل تخریب میراث ۳۹ ساله ی انقلاب توسط ایشان هیچ نمی گویید؟ چطور در برابر اپوزوسیون نمایی شخصی که ۳۸ سال در این کشور مسوولیت های سطح بالا داشته سکوت کرده اید و حتی حمایت می کنید و آتش تهیه میریزید؟ آیا اوضاع اجتماعی ایشان آنقدر خراب است که شما و امثال جناب ناطق نوری چشم بر همه ی این موارد می بندید که مبادا رقیب پیروز شود؟ چه نگرانی دارید؟ شما که استاد تغییر تاکتیک و بستن هستید حتما می توانید با رقبا هم ببندید.

جناب لاریجانی شک نکنید که شما هیچ وقت کاندیدای مطلوب جریان لیبرال نمی شوید و چنین اتفاقی نخواهد افتاد. اشتباه احمدی نژاد در دوره ی دوم را تکرار نکنید که فکر می کرد می توان گفتمان آزادی خواهی را از آن خود کند. حضرتعالی حداکثر همین رئیس مجلس می مانید تا برجامی را بیست دقیقه ای تصویب کنید و یا دانشگاه آزاد را برخلاف منویات رهبر انقلاب چند دقیقه ای وقف کنید، جناب لاریجانی تا گندم ریاست جمهوری فاصله زیاد است.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه رازی کرمانشاه
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی کرمانشاه

لینک کوتاه : http://news.mostaghel.ir/?p=6280

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از بررسی در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.