مسلم خلخال، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، بیان داشت: وقایع سال ۸۸ از بزرگترین عرصه‌های امتحان الهی برای ملت ایران بود عرصه ای که عده ای با پیروی از ولایت از لغزش گریختند و عده ای هشت ماه کشور را عرصه تاخت و تاز ظالمانه خود یافتند و گمان می کردند ولایت بی طرفدار است و با خیالی باطل که ملت ایران فریب خورده و فراموش می کند که هر آنچه دارد از برکت وجود امام زمان (عج) است خود را پیروز این بازی می دانستند و فاتحه نظام اسلامی را خوانده بودند.
وی افزود:‌اما ملت ایران با حماسه حضور خود در ۹ دی روز بصیرت نشان دادند که فریب صحنه سازی عده ای خود فروخته و دیگر گمراه شده را نخواهند خورد و مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و قرآن کوفتند.
این فعال دانشجویی ادام داد: اما اینک که هفت سال از آن حماسه پر شور می گذرد، ۳۰ تن از ضد انقلاب های خارج نشین و فعالین سابق دانشجویی اصلاح‌طلب همانند فتنه گران سال ۸۸ باری دیگر در حرکتی وطن فروشانه اقدام به نوشتن نامه ای برای ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا کردند و خواستار فشار و تحریم بیشتر علیه مردم عزیز ایران شدند.
خلخال گفت: اینان همان آشوب گران سال ۸۸ هستند که امروز کاسب تحریم ها شدند اینان همان حامیان سران فتنه هستند که همانند آنها خواستار فشار به ملت ایران از سوی دشمنان هستند؛ بنابراین هرگونه حمایت از فتنه گرانی همچون موسوی و کروبی خیانت به مردم و قشر فقیری است که این روزهای سرد زمستانی کارتون ها و قبرستان ها سرپناه آنان شده.
وی تصریح کرد: این قشر فقیر کسانی هستند که قربانی شعارهایی شدند که بوی انتخابات می دهد و بجای رفع مشکلات آنها از عقیم کردن آنها صحبت به عمل می‌آید تا تولید مثل آنها متوقف و منقرض شوند. مسئولینی که برای اصلاح جامعه از عقیم کردن قشر فقیر و گورستان خواب حرف می زنند بروند آن مفاسد اقتصادی و نجومی بگیران را عقیم کنند که سرمایه این قشر را به تاراج بردند؛ اما ذخیره نظام خوانده می شوند؛ بروند کسانی را عقیم کنند که طرح مسکن مهر را مزخرف می‌دانند و تمام تلاش خود را برای خرید هواپیمایی به کار می برند که فقط ۵ درصد مردم از آن استفاده می کنند.

 

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اینان همان کسانی هستند که دیروز به بهانه کنترل قیمت ده ها هزار تن سیب زمینی که خوراک بخش عظیمی از قشر فقیر است را دفن کردند و امروز به بهانه مزخرف بودن مسکن مهر سر پناه آنان را گرفتند؛ توصیه ما این است بروید این عده را عقیم کنید تا شاید نسل تمام مفاسد اقتصادی از سر این ملت برداشته شود.
خلخال گفت: این بی پناهی ها با رکود تک رقمی ولی دلار ۴۰۰۰ تومانی حل نمی شود با تدابیر مسئولینی که بجای اشتغال زایی و رفع بیکاری جوانان آسمان ریسمان به هم می دوزند که با برجام آب خوردن مردم حل می شود و تمام توان خود را در وزارت خارجه برای توافق و مذاکره با کدخدا می گذارند؛ اما در پایان با عهدشکنی دشمن فقط به جمله اشتباه کردم اکتفا می کنند و در مجامع عمومی و رسانه ای کم پیدا می شوند تا شاید مردم فراموش کنند حل نمی شود.
وی افزود: این بی پناهی ها حتی با لغو سخنرانی و برگزاری کنسرت هم حل نمی شود؛ بلکه با تدبیر و امید مسئولینی حل می شود که دلسوزانه به فکر ملت باشند نه به فکر شعارهای انتخاباتی که به قول خودشان گاهی هم تو خالی است.

 

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نهم دی ماه روزی است که ملت ایران به میدان آمدند تا نشان دهند هنوز مشتاق حضور در جبهه‌های نبردند و آماده مقابله با هر گونه دشمنان داخلی و خارجی شرق و غرب از لیبرال و کمونیست گرفته تا صهیونیست های نجس هستند و امروز چه زیباست اگر مسئولین همانند مردم با بصیرت ۹ دی باری دیگر دست غرب و بیگانگان را از دامان این ملت بردارند و دل به یاری کدخدا نبندند.
خلخال گفت: چه زیباست اگر عده ای دست از حمایت سران فتنه بردارند و با حرف های خود در حمایت از فتنه گران لرزه به تن ملت داغ دیده و تیر خورده نیندازند و بجای اینکه مهمترین دغدغه خود را رفع حصر سران فتنه بدانند، به رفع مشکلات اقتصادی مردم بپردازند تا به اجبار به قبرها پناه نبرند.

 

وی تصریح کرد: در پایان ما حماسه نهم دی ماه که مهر تاییدی بر صحت و صلابت انقلاب اسلامی بود را تجدید عهدی دوباره با اسلام و انقلاب، روح شهدا و امام شهیدان می دانیم که دست تمامی دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای همگان رو کرد.