امیرحسین رفعتی در گفتگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشجویی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به اتهام پولشویی به مخالفان طرح FATF توسط محمدجواد ظریف اظهار کرد: این اتهام‌ها بی‌سابقه نیست. در ماجرای برجام هم هرگاه انتقاد منطقی مطرح شد و دولتمردان نتوانستند پاسخ بدهند زبان به هتاکی گشودند و کاسبان تحریم، بی‌سوادان، بروید به جهنم، بی‌شناسنامه‌ها و … را به منتقدان نسبت دادند.
وی افزود: اکنون هم در ادامه ادبیات طلبکارانه گذشته، وزیر امور خارجه یک گام از هتاکی فراتر رفته و اتهام به مخالفان را در دستور کار قرار داده است.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی(ره) با اشاره به ناکامی در برجام عنوان کرد: برجام که تعهد بین‌المللی بود و مسئولان دستگاه دیپلماسی نسبت به آینده درخشان و رفع مشکلات کشور با وجود آن تضمین دادند، دیدیم که چگونه نقض  و جوانمرگ شد و چه بلایی بر سر کشور آمد، برای طرح FATF وCFT  که رسماً آقای ظریف در مجلس گفت هیچ تضمینی نخواهد داد.
رفعتی تصریح کرد: ظریف می‌گوید طرح CFTتصویب شود تا دشمن بهانه‌ای نداشته باشد در حالی‌که این سخن خلاف مبانی شرعی، عقلی و منطقی است. به‌ویژه در برابر کسانی که سال‌های سال سابقه بدعهدی آنها اثبات شده است.
وی با تأکید بر ضرورت پیگیری ادعای وزیر امور خارجه از سوی قوه قضاییه افزود: از دستگاه قضایی انتظار می‌رود این موضوع مهم را پیگیری کند و مانند انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نشود که ادعاهایی مطرح  و شبهاتی در ذهن مردم ایجاد شد اما بعد از آن هیچ پیگیری صورت نگرفت.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی(ره) خاطرنشان کرد: وزیر امور خارجه به‌راحتی ادعا می‌کند ۳۰ هزار میلیارد توسط یک نفر در کشور پولشویی شده و به مخالفان تهمت می‌زند، هیچ نامی هم نمی‌برد و در رسانه‌های جهان نیز از این ادعا سوءاستفاده می‌شود.
رفعتی اظهار کرد: جنبش دانشجویی وظیفه دارد در قبال این مسئله موضع فعال داشته باشد و از قوه قضاییه مطالبه کند که این موضوع را هرچه سریع‌تر پیگیری کند.
وی در پایان گفت: اگر ادعای ظریف درست باشد باید با متخلف طبق قانون برخورد شود و اگر خلاف واقع باشد لازم است برخورد جدی با وی صورت گرفته تا اینگونه برای نظام هزینه ایجاد نکند.