علی شفیعی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: یکی از مهم‌ترین مسائل فعلی در صحنه انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری مساله عملیات روانی ایجاد شده توسط تیم رسانه‌ای دولت است.

وی از مطرح شدن پخش غیرزنده مناظرات به عنوان یکی از عملیات‌های روانی دولت یاد کرد و افزود: فارغ از اینکه مساله پخش زنده یا ضبط شده مناظرات کاندیداها که در روزهای اخیر مطرح شد، شائبه شبیه سازی فضای فعلی با دوران سازندگی و تلاش در راستای کاهش مشارکت برای ابقای دولت فعلی را در ذهن تقویت می‌کند. باید به این مساله نیز توجه داشت که وزیر کشور به خود اجازه می‌دهد کاندیداهای تایید صلاحیت شده توسط شورای نگهبان را تا این حد دور از اخلاق تصور کند که در همین راستا تلاش می‌کند مناظرات به صورت زنده نباشد.

شفیعی ادامه داد: در روزهای باقیمانده تا انتخابات نباید با عملیات روانی ایجاد شده، ذهن‌ها را از کارنامه ضعیف دولت فعلی و وعده‌های عمل نشده رئیس جمهور دور کرد.

وی گفت: عده‌ای خیال می‌کنند در دوران سازندگی به سر می‌بریم. ایجاد بدبینی در ذهن مردم و کلید زدن موضوعات حاشیه‌ای نمی‌تواند مانع پرداختن به کارنامه دولت و بررسی سوابق و صلاحیت کاندیداها و کاهش مشارکت مردم در انتخابات شود.

انتهای پیام/