پیام مرادی، دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اینکه باوجود دعوت از اتحادیه های دانشجویی برای شرکت در ضیافت افطار رئیس جمهور اما در اقدامی زشت و ناپسند، بدون ذکر هیچ دلیلی این دعوت پس گرفته شد، گفت: عدم حضور تشکل های انقلابی در ضیافت افطار روحانی نتیجه سیاست های غیرصادقانه است. رئیس جمهور در سخنرانی های خود از بالا بردن تحمل در برابر منتقدین دم می زنند، ولی در عمل به گونه دیگری اقدام می کنند.

وی با بیان اینکه روحانی در ضیافت افطاری از بالا بردن تحمل در برابر منتقدین دم زده اما تحمل حضور دانشجویان منتقد در ضیافت افطاری خود را نداشته است، افزود: این اقدام وزارت علوم و رئیس جمهور را توهین به جامعه دانشجویی می دانیم؛ البته از رئیس دولتی که به راحتی به منتقدین خود اهانت کرده و آنها را بی شناسنامه، بی سواد، متوهم، تازه به دوران رسیده و افراطی خطاب می کند، بیش از این نباید انتظار داشت.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشجویان گفت: رئیس جمهور باید بداند که در پیش گرفتن سیاست های غیرصادقانه، ثمره ای جزء اینکه آبروی دولت و طرفدارانش را ببرد، ندارد.