این روزها شاهد اعتراض و راهپیمایی به حق مردم بر علیه گرانی،تورم و رکودی هستیم که عده ای معلوم الحال بر کشور حاکم کرده اند .

اما باید توجه داشت که این اعتراضات به حق توسط عده ای منافق که نه مردم برایشان مهم است نه کشور، مهندسی و کنترل نشود ،این جریانات مغرض و اشوب طلب که سیلی محکمی در ۹دی سال۸۸ خورده اند به دنبال به اشوب کشیدن کشور با سواستفاده از احساسات پاک مردم هستند.

گویا فراموش کرده اند که این ملت و مردم فهیم که برای حفظ وجب به وجب این خاک خون داده اند و از جان و مال خود گذشته اند، در این برهه زمانی نیز که به دلیل بی کفایتی مسئولین منفعت طلب دچار مشکلات معیشتی شده اند،همچنان وفادار به نظام وانقلاب به پاخواسته از همت و تلاش همین مردم هستند.

و لذا مسئولین کشور و در راس ان جناب ریس جمهور امروز باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند و توضیح دهند در شرایطی که همه امکانات و سرمایه کشور را در اختیار داشته اند برای مشکلات و معیشت مردم چه کرده اند .

امروز باید به دور از شعارهای پوچ و امارسازی که از روی منابر به گوش مردم می خوانند بهتر است به وعده های که در شب ها و روزهای انتخابات لق لقه ی زبانشان بوده سری زده و به مردم توضیح دهند که چه کرده اند.

و بابت سهل انگاری ها و کم توجهی شان از مردم شریف ایران عذر خواهی کنند و به دور از سیاست زدگی درصدد رفع و جبران این قصور برایند.

 

محسن دهمرده-دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان