به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل مراسم رونمایی و اکران مستند «کانکس» با حضور دانشجویان واصحاب رسانه در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد.

در این مراسم ضمن رونمایی از این مستند، محمدامین مهدی‌نژاد کارگردان مستند به تشریح چگونگی اکران مستند در دانشگاه‌های مختلف برای جمع آوری پول و بازسازی ۱۱۰ سرپناه در کرمانشاه پرداخت و گفت: هدف ما این است که بتوانیم با کمک دانشجویان و جمع آوری پول‌های حاصل از اکران بار کوچکی را از مردم برداریم و امید را در دل‌هایشان زندگی کنیم.

وی در ادامه گفت: از زمان شروع کمپین علی‌رغم تبلیغات اندک موفق شده‌ایم دو کانکس را از افراد خیر دریافت کنیم که این دو کانکس به دو خانواده تحویل خواهیم داد.

مهدی نژاد در ادامه افزود: متاسفانه سلبریتی‌ها با وقوع حادثه برای گرفتن عکس‌های یادگاری به منطقه رفتند اما پس از خوابیدن تب خبرها، دیگر خبری از آنها نیست.

به گزارش فارس، مستند کانکس در تابستان گذشته با حمایت استودیو سیرنگ و همکاری گروه منتظران مصلح و گروه جهادی معین در یکی از روستاهای توابع کرمانشاه ساخته شده و در آن به تصویرسازی محرومیت در منطقه و چگونگی مواجه جهادگران با این محرومیت‌ها پرداخته شده است.