• امروز : جمعه - ۳ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 12 - رمضان - 1442
  • برابر با : Friday - 23 April - 2021
0
قائدرحمت در واکنش به اتفاقات اخیر دانشگاه شهید چمران اهواز مطرح کرد

دعوت از مجرمین امنیت ملی برای دوقطبی سازی در دانشگاه/ عکس شیخ فتنه در پوسترهای تبلیغاتی تشکل‌ مدعی قانونمداری!

  • کد خبر : 4387
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
دعوت از مجرمین امنیت ملی برای دوقطبی سازی در دانشگاه/ عکس شیخ فتنه در پوسترهای تبلیغاتی تشکل‌ مدعی قانونمداری!

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تلاش برخی افراد برای متشنج کردن فضای دانشگاه گفت: اگر این تشکل‌های بله قربان‌گو، قصدشان فتنه و آشوب و به هم زدن جو دانشگاه نیست، پس چرا از مجرمین امنیت ملی در برنامه‌هایشان استفاده می‌کنند؟ علی قائدرحمت، دبیر کل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید […]

دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تلاش برخی افراد برای متشنج کردن فضای دانشگاه گفت: اگر این تشکل‌های بله قربان‌گو، قصدشان فتنه و آشوب و به هم زدن جو دانشگاه نیست، پس چرا از مجرمین امنیت ملی در برنامه‌هایشان استفاده می‌کنند؟

علی قائدرحمت، دبیر کل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به تلاش برخی افراد برای متشنج کردن فضای دانشگاه و مظلوم نمایی هایشان بیان داشت: هستند کسانی که از روی عمد و مغرضانه به تحریک احساسات دانشجویان در راستای اهداف منفعت طلبانه خود می پردازند؛ تشکل هایی که فقط مطیع اوامر عده ای شخصیت سیاسی منفعت طلب هستند که برای آنها فرقی ندارد سرنوشت دانشجو چه می‌شود و با نقاب دوستی قصد سوء استفاده از آنها را دارند و بعد از رسیدن له هدفشان آنها را کنار می‌گذارند.

وی افزود: ضمنا خودشان هم می دانند که مقصود من از آن شخصیت ها چه کسانی بوده و به زودی افشا می شوند؛ نمونه این اقدامات دعوت شخصیت های فتنه گر و دون پایه به دانشگاه است.

این فعال دانشجویی ادامه داد: مدتی پیش یکی از شخصیت های حقیر فتنه گر که هم محکوم و هم جرمش اثبات شده و هم اقدام علیه امنیت ملی را در پرونده سیاه خود دارد، برای بازخوانی اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) به دانشگاه دعوت می شود که شورای تامین استانداری دولت تدبیر و امید هم که می‌داند این شخص چه پرونده ای دارد، با آگاهی این برنامه را لغو می کند.

قائد رحمت تصریح کرد: حال سئوال اینجاست: اگر این تشکل های بله قربان گو و پیاده نظام حضرات، قصدشان فتنه و آشوب و به هم زدن جو دانشگاه و سوء استفاده از اموال دولتی و دانشجویان برای رسیدن به منفعت های شخصی خود نیست، پس چرا از بدو تأسیسشان که یک سال است سابقه دارند، از چنین شخصیت هایی استفاده می کنند؟! مگر در جناحهای مختلف سیاسی و اصلاح و اصول و مستقل و…. قحط الرجال است و هیچ شخص سالم و درستکاری نیست که مدام باید مجرمین امنیت ملی را دعوت کنند؟!

دبیر کل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: آیا واقعا دغدغه تان اندیشه های امام است و دغدغه برای دانشگاه و دانشجو دارید؟ پس چرا اشخاص پرسابقه با پرونده سیاه را فرا می خوانید؟ یا شاید هم آنها شما را فرا می‌خوانند؟! شاید دغدغه تان تحریف شخصیت امام است نه تعریف که چنین اشخاصی را فرا می خوانید یا فرا می خوانندتان.

قائد رحمت گفت: تشکل هایی هستند که مدام در حال تزویر هستند و دم از فضای سالم می زنند؛ اما خودشان فضای سالم را بر هم میزنند و از هم اکنون در حال تلاش برای دو قطبی سازی و باز هم اصلاح طلب و اصولگرا کردن هستند. ادعای قانون دارند و قانون حرف دهانشان شده، اما در عمل قانون شکنان را حمایت می‌کنند؛ ادعای گفت‌وگو دارند؛ اما در عمل تحمل شنیدن حرف مخالف را ندارند، همانند تریبون آزاد ۱۷ آذرماه سال گذشته که نتوانستند حرف حق مخالفین خود را بشنوند و تاب بیاورند و بعد هم همان هایی که دم از گفت‌وگو می زدند و می گفتند سلاح ما حرفمان است و قلم نه چوب و چماق، همان ها شروع به فحاشی کردند و بعد هم حمله ور شدند و ضرب و شتم به صورت گروهی انجام دادند که فیلم هایشان هم موجود است که نتوانند انکار کنند.

وی ادامه داد: و یا نیز در ۱۶ آذر نیز که باز عامدا شخصیت فتنه گر و محکومین امنیت ملی را دعوت کرده بودند و بعد به دانشجویان معترضی که تجمع کرده بودند و فقط اعتراض داشتند، حمله ور شدند و خودشان از خدا خواسته درگیری را شروع کردند و ضرب و شتم شدیدی انجام دادند و فیلمشان هم موجود است و حتی فیلم خروج کاملا سالم و سلامت مهمانشان از سالن بدون اینکه کسی به او نزدیک شود نیز موجود است؛ اما سریع شروع به مظلوم نمایی کردند و حتی آن مهمان کاذبشان اعلام کرد که مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته که با فیلمی که موجود بود رسوا شد. بله، با چنین شخصیت هایی دروغگوی منفعت طلبی طرف هستیم.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: این عده هر کاری که بخواهند می کنند و هر حرفی که بخواهند می زنند، بعد هم می گویند که آزادی نیست و در تلاشند که با توهمات موجود فضا را خفقانی و پلیسی جلوه دهند. معلوم نیست تعبیرشان از آزادی چیست. استفاده از ریا و تزویر و دروغ کارشان شده و برای اینکه بتوانند این فضای توهمی زا نشان دهند که وجود دارد و بتوانند خوب مظلوم نمایی کنند گهگاهی از چنین شخصیت های فتنه گری دعوت می کنند تا برنامه شان لغو شود و اعتراضی شود و آنها شروع کنند که چه خنده دار است ترفندشان.

قائد رحمت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مینی بر اینکه دانشگاه محل جولان فتنه گران نباشد و از آنها مطلقا در دانشگاه استفاده نشود، گفت: آیا مگر شما ولی فقیه را قبول ندارید و فرمان نایب امام عصرتان را عامدا زیرپا می گذارید؟ مگر در اندیشه امام نیامده که حامی ولی فقیه خود باشید؟ می خواستید اندیشه امام را بازخوانی کنید؟ کدام امام؟ همان که تحریفش کرده اند؟ چون شخصیت امام بر کسی پوشیده نیست و همه او را می شناسند.

وی افزود: ولی فقیه فرمود که ملاک قانون است، پس چرا از قانون شکنان و مجرمان و زندانیان استفاده می کنید؟! اینها همان کسانی هستند که خون جوانان فریب خورده مردم بر گردن آنان است و هنوز خانواده آن بسیجی که زنده زنده در آتش او را سال ۸۸ سوزاندند، داغ فرزندشان را فراموش نکرده اند و از اینها نخواهند گذشت. مگر به کذب دم از قانونمداری نمی زنید؟ پس چرا عکس شیخ فتنه که ممنوع التصویر است در پوسترهای تبلیغاتی برنامه هایتان نصب می شود؟ این نشان میدهد که خودتان قانون شکن هستید و البته این اقدامات سیاه نمایانه امثال شما برای همگان آشکار شده و همگی شماها را خوب می شناسند.

دبیر کل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: البته تعجبی هم ندارد که قانون را رعایت نکنید، چون وقتی از اموال دانشگاه برای حمایت از کسی استفاده کردید که اقرار کرد که نمی داند قانون اساسی چند اصل دارد و به وزیر نامه می زند پیرامون لغو سخنرانی فتنه گر و حتما هم نمی داند وظیفه شورای تامین چیست، پس تعجبی ندارد. راحت باشید.!

قائدرحمت با بیان اینکه توصیه ما این است که دانشجویان را وارد بازی های کثیف خود نکنید، گفت: این عده از افراد از هر نوع تزویر و ریا و دورویی استفاده می کنند تا با سوء استفاده از دانشجویان آنها را از راهشان منحرف کنند و به اهداف منفعت طلبانه خود برسند و وقتی از آنها سئوال شود که چرا؟ می گویند ما اصلاح طلبیم و اینجاست که یاد کلام الله می افتیم و خود خداوند با کلام خودش در قرآن کریم این را فرموده که: (( و إذا قیل لهم لا تفسدو فی الارض قالو إنما نحن مصلحون. چون به آنان گویند در زمین فساد نکنید می گویند: ما فقط اصلاح گریم. سوره بقره آیه ۱۱)).

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه و دانشجویان را قربانی اهداف چند بی خاصیت نکنید و پشت نقاب دلسوزانه دروغین و تزویر های خود پنهان نشوید. بدانید که دانشجو آگاه است و فریبتان را نخواهد خورد.

لینک کوتاه : http://news.mostaghel.ir/?p=4387

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از بررسی در سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.