انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان و روز استکبارستیزی بیانیه ای صادر کردند.

 متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 بسمه تعالی

 فرارسیدن سیزدهم آبان یادآور سه رویداد مهم _ تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه، کشتار دانشجویان در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام_ در تاریخ کشور می باشد. که در تمامی آنها آن چه نمایان است استقامت، پایداری، مجاهدت در راه خدا، بصیرت و پیروی از ولی زمانه توسط مردم فهیم و غیور ایران اسلامی است که با مجاهدت خود ابهت پوشالی استکبار را در هم شکستند و به هم پیمانان شیطان بزرگ هم درس عبرت خوبی دادند؛ هم چنین به ملت های مظلوم و مستضعف جهان آموختند که برای رهایی از چنگال مستکبرین و احقاق حقوق خود به پا خیزند و در مقابل آنها بایستند.

 امروز ما دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان وتجدید بیعت با آرمان های امام (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اعلام می کنیم ذره ای از آرمان های انقلاب و اهداف خود در مبارزه با استکبار که در راس آن آمریکای جنایتکار است کوتاه نیامده و نخواهیم آمد ودر این راه از راهنمایی ها و بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری (مد ظلم العالی) به عنوان نقشه راه تارسیدن به اهداف عالی انقلاب و تا ظهور حضرت صاحب الزمان (ارواحنافداه) ادامه خواهیم داد.

 والسلام

 انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان