سم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون.
«لا تذکروا موتاکم الا بالخیر»

امروز ایران داغدار است. مردم ایران در سوگ بزرگواری هستند که سال های بسیاری از عمر خود را در راه خدمت به انقلاب، مردم و ارزش ها بدون کوچکترین چشم داشتی وقف نمود. کسی که همیشه همراه امام(ره) و یاور ایشان بود تحت سخت ترین شکنجه های ساواک و رژیم منحوس پهلوی تا نزدیک شهادت پیش رفت اما حاضر نشد ذره ای از اهداف و آرمان های مقدس نظام افول کند.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی رفسنجانی، از استوارترین ستون های انقلاب، در طول این سالها چه زمان انقلاب، چه در دفاع مقدس و چه در عرصه های خدمتگزاری از جمله ریاست جمهوری، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس خبرگان رهبری، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، ریاست شورای عالی دفاع و … همواره خود را رهروی ولایت میدانست و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت هرگز باعث از بین رفتن مودت قلبی ایشان به مقام معظم رهبری نشد و توطئه دشمنان نظام
که آرزوی تفرقه و اختلاف در ستون های انقلاب را داشتند در ریشه خشکانید.
ایشان در برابر کم سابقه ترین توهین ها نسبت به خودش از سوی جریان لیبرال و منافقین صبر نمود تا بتواند از اصول نظام من جمله وحدت و همدلی دفاع کند.
بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ، ضمن تسلیت به ساحت مقدس حضرت صاحب الزمان(عج) و نائب ایشان، مقام معظم رهبری، خانواده آن عزیز، جامعه دانشجویی و مردم عزیز و مومن دارالعباده یزد، از درگاه الهی برای آن مرحوم طلب رحمت و مغفرت نموده و امید است ایشان همراه با امام راحل(ره) و شهدا محشور شود.