بسم رب الشهداء و الصدیقین

کاری بکن ای دوست که وقت رفتن
جمعی به تو گریان و تو باشی خندان

ضمن عرض تسلیت به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج) ، مردم شریف و رهبر فرزانه ایران اسلامی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام و مدافع مظلومان منطقه ، سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، مراتب تبریک و تهنیت خود را به روح پاک و مطهر این شهید والامقام تقدیم می داریم.
بدون شک شهادت این بزرگ مرد تاریخ ، رویش هایی به دنبال خواهد داشت که فصل جدیدی از تحولات منطقه و جریان هایی ظلم ستیزانه ، در ادامه راه ایشان به ارمغان خواهد آورد. رشادت های ایشان و همرزمانشان و مبارزات شبانه روزی آن ها با تروریسم و حامیان آن ، همواره موجب قوت قلب مظلومان و لرزاننده پیکر ستم گران عالم بوده و خواهد بود.
ایران اسلامی همواره امنیت خود را مدیون خون شهدای مدافع امنیت و سربازان جبهه مقاومت ، می داند.
عمر پر برکت ایشان نه تنها متعلق به این مرز و بوم ، بلکه متعلق به همه طرفداران صلح و امنیت در خاورمیانه و الگویی برای مبارزه با ظلم و ستم جهانی بود.
بدون شک پاسخ جمهوری اسلامی ایران به جنایتکاران و حامیان تروریسم پاسخی دندان شکن و قاطع خواهد بود و به برکت شهادت ایشان ادامه راه جبهه مقاومت تا نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی و آسایش مستضعفان جهان ، توسط همرزمان ایشان هموارتر خواهد گشت.
به همین ترتیب و در ادامه راه شهدای عالیقدر انقلاب اسلامی و به ویژه این شهید بزرگوار و در راستای پیروی از ایشان ، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شیراز اعلام می دارد که زین پس با عزم و اراده ای بیش از پیش در مسیر روشنگری و خدمت به جامعه اسلامی ، راه ایشان را ادامه خواهد داد و ادبیات جبهه مقاومت را با عزمی دوچندان سرلوحه کار خود قرار می دهد.

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا
بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل
دانشگاه صنعتی شیراز