بسمه تعالی
امام صادق (علیه اسلام ) : خداراشکر که دشمنان ما را احمق آفرید.
مردم ایران بعد از ۴۰ سال روزهای دشواری را پشت سر گذاشته تا به این مرحله برسیم؛ تنها چند روز گذشته از حماسه ی بی بدیل مردم ساز ۹ دی، اما این بار استکبار و در راس آن ها آمریکای جنایت کار، چهره ی پلید، پست و مشمئز کننده ی خود را به نحوی دیگر نشان داد.
در احمق بودن دشمنان ما همین بس؛ که هنوز نمی فهمند شهادت قهرمان ها و عزیزان ما، تاثیری شگرف تر و باوری عمیق تر برای مردم ایران به وجود می آورد؛ که شاید با زنده بودن آن ها این برکات برای مردم به وجود نیاید.
رفتن سیدالشهدای مقاومت از این دنیا گرچه همه ی ما را متاثر کرده لکن نور روشن شده در نسل جوان را بیش از پیش سو بخشیده، حیات ما و ممات دشمنان ما را روز افزون کرده است.
اما امروز؛
جوانان را مصممم تر، مادران را محکم تر، مسئولین را همدل تر، رزمندگان را مقتدر تر و رهبرمان را محبوب تر و باصلابت تر از گذشته میبینیم.
از انتقام سختی که مردم ما و نظامیان مان از دشمن میگیرند نگرانی و واهمه ای نداریم، لکن منتظر انتقام سخت دیپلمات های کشور در صحنه ی بین المللی نیز هستیم.
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل این مصیبت وارده را به خانواده ی هشتاده و اندی میلیونی سردار عزیز قاسم سلیمانی تبریک و تسلیت گفته و آرزوی موفقیت و ثبات قدم بیشتر برای همه ی مردم و مسئولین نظام خواستاریم.
ومن الله توفیق.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج