محمدرضا محمدی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به رفتار حاشیه ساز نماینده سراوان گفت: در روز های اخیر گمانه زنی‌های بسیاری در مورد دلیل حضور نماینده سراوان در مجلس به گوش می رسد و سوالاتی در این مورد در افکار عمومی ایجاد شده است.

وی افزود: این اقدام جناب درازهی، نماینده سراوان، همان قدر که موجب سرافکندگی و شرمندگی مردم سراوان بود، موجب شرمندگی تمام مردم ایران هم بود و تا حدود بسیاری شان مجلس شورای اسلامی را از بین برد.

وی ادامه داد: این نماینده هتاک، علاوه بر اینکه رفتاری زشت و زننده در گمرک از خود نشان داد و نمادی از ناکارآمدی و خودخواهی از خود برجای گذاشت، پس از انتشار کلیپ شرم آورش به توجیه این رفتار خود پرداخت و سعی کرد برای نجات خودش حادثه را وارونه روایت کند و به دروغ مدعی شد که دلیل فحاشی هایش این بوده که کارمند گمرک به قوم بلوچ و اهل تسنن توهین کرده است‌.

محمدی ادامه داد: البته حالا که این عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس اصرار دارد برای فحاشی‌هایش دلیل بیاورد، باید بداند که دلیل حضورش در گمرک نیز نیاز به دلیلی قانع کننده دارد و این سازمان گمرک کشور است که باید در این خصوص شفاف سازی کند.