محمدی، دبیر انجمن اسلامی دانشگاه شاهد تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: ۲۹ اردیبهشت برگ زرین دیگری بر تاریخچه جمهوری اسلامی ایران شد؛ چرا که مردم با حمایت از این نظام مقدس، یوم الله دیگری رقم زدند و به همه دشمنان داخلی و خارجی فهماندند که همچنان محبوب ترین نظام حکومتی جهان، حکومت جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: معتقدیم برای ادامه‌ حرکت به سوی آینده‌ای روشن‌تر، نیازمند استمرار همراهی مردم و اقدام و عمل و پاسخ مسئولین منتخب در قبال آن و وجود همیشگی این رابطه‌ متقابل میان دولت و ملت است و حال که ملت گام اصلی آغازین را برداشته ‌است، انتظار آن است که نمایندگان مردم به ویژه رئیس‌جمهور منتخب، در مقام انجام وظایف، عمل به وعده‌های خود و پیشبرد اهداف مهم کشور و آرمان‌های انقلاب اسلامی برآیند.

دبیر انجمن اسلامی دانشگاه شاهد تهران گفت: نکته قابل توجه این است که رییس جمهور منتخب باید توجه داشته باشد که رییس جمهور همه ۸۰ میلیون جمعیت ایران است و نباید به کسانی که با او اختلاف سلیقه دارند، نسبت خشونت بدهد و این با اولیات اداره مملکت در تضاد است.

محمدی اضافه کرد: ما نیز بعنوان جریان دانشجویی، طبق رسالتی که بر عهده داریم، روشنگری و مطالبه‌گری را وظیفه‌ خود دانسته و به دور از محافظه‌کاری و انفعال، همواره در پی تحقق وعده‌ها و انتظارات مردم از دولت خواهیم بود.

وی بیان کرد: افرادی که به ادامه دولت یازدهم رای نداده اند، باید بدانند که نرسیدن به نتیجه‌ موردنظر، تکلیفی از آنها رفع نمی‌کند و دولت نیز باید درنظر داشته باشد که ایشان نیز از این ملت اند و چشم به آینده دارند. با توجه به اینکه روحانی وعده‌هایی برای مسائل اصلی کشور که مسائل اقتصادی از جمله مبارزه با تبعیض و فساد، حمایت از محرومان، توجه به تولید داخلی و ایجاد اشتغال که در مجموع در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی هستند، داده اند، وظیفه‌ای خطیر برعهده ایشان و دولت دوازدهم است.