بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

ِوَالْفَجْرِ ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴﴾
انقلاب ما طلیعه پیروزی حق علیه باطل در پهنه جهان و برهم زننده دسیسه های شیطانی زورگویان عالم بود،همان مستکبرانی که با تکیه بر زر و زور و تزویر قصد در هم شکستن ایمان و اعتقادات اصیل ملت مسلمان ایران و چپاول ثروت هایش را داشتند. در آن میان ندایی مسیحایی لازم بود تا روح فداکاری و ایثار را در ضمیر ملت تازه گرداند و توده های مختلف زحمتکش جامعه اعم از کارگران و کارمندان و اهل بازار،همچنین دانش آموزان ودانشگاهیان و حوزویان را در جهت هدفی والا گرد هم آورد.
آری،این خمینی کبیر(ره)بود که مارا در جهت فروریختن کاخ ظلم و تباهی ۲۵۰۰ساله بسیج کرد و اگر نمی بود اتحاد و یکپارچگی امام و امت هیچ یک از این اهداف بدست نمی آمد. اما نزدیک به چهل سال از آن دوران میگذرد،تفکر انقلاب اسلامی و روحیه مقاومت در مقابل زورگویان عالم به کشور های دیگر منطقه صادر شده و به اذعان دوست و دشمن،آمریکای جنایتکار در مواجهه با انقلاب به بن بست رسیده است و بجز تحریم های ظالمانه سلاح دیگری در چنته ندارد.
آنچه که امروز باید بیش از گذشته بدان توجه داشت حرکت همگانی و همه جانبه علیه فساد، تبعیض، فقر، بیکاری و بی عدالتی است با در نظر گرفتن اهداف متعالی انقلاب اسلامی و حراست از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی که با تلاش ملت بدست امده و با خون شهدای گرانقدر حراست شده، است. اما ما دانشجویان دانشگاه های استان مازندران همراه و همگام با سایر دانشجویان و مردم شریف ایران اسلامی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ایران و شرکت در راهپیمایی یوم‌ الله ۲۲ بهمن، آحاد ملت را به حضور گسترده در این راهپیمایی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا ‌خوانده و امید است حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه مازندران – انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل – انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده ی پرستاری رامسر – انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل (دفترتحکیم وحدت )