انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در پی سخنان اخیر ترامپ، بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر آنان پیمان های خود را شکستند و در آیین شما طعن زدند، سران کفر را بکشید. برای آنان پیمانی نیست. شاید آنان بپرهیزند.(توبه-۱۲)

دور جدید گزافه گویی‌های رؤسای جمهور بی‌منطق و گستاخ آمریکا در تشدید سیاست‌های خصمانه ضد ایرانی این بار از زبان شخصی یاوه گوتر از سابقین ، چهره ظالم و خبیث آمریکا را آشکارتر کرد.
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان ، ضمن محکوم کردن اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا ، حمایت همه جانبه خود را از تقویت قدرت بازدارندگی دفاعی ایران اسلامی و نیروهای مسلح کشور ، به خصوص سپاه پرافتخار پاسداران انقلاب اسلامی که نقطه امید محرومان و خار چشم دشمنان است اعلام می نماید همچنین ضمن بیان انتقادات فراوان به کوته فکری و سطحی نگری مذاکره کنندگان در برجام و توافق ننگین صورت گرفته ، حمایت خود را از اجرای برنامه های اقتصادی و نظامی جهت تأمین منافع کشورمان ، اعلام داشته و اعتقاد دارد که می‌توان با مقاوم‌سازی اقتصاد و کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی، از کیان و استقلال خود دفاع کرده و مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی را طی کرد.
لذا عمیقا اعتقاد داریم که ملت مبارز و انقلابی ایران سیاستهای خباثت‌آلود استکبار در منطقه را می‌شناسد و قاطعانه پاسخ خواهد داد. قدرت و موجودیت نیروهای مسلح به خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از کیان کشور که بر اساس مبانی اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به‌وجود آمده، ادامه خواهد یافت و هیچ فرد وجریانی حق یاوه گویی و اتهام‌زنی به این مجاهدان سرافراز را ندارد.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان