نهم دی ماه، تجلی دست قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است. (امام خامنه ای)
نهم دی ماه سالروز جوش و خروش وعزت واستقلال امت حسینی مان بر علیه فتنه گر ودشمنان نظام جمهوری اسلامی وپیوندش با ولایت است.
درنهمین سالگرد حماسه عاشورایی،
ملت شریف وشهادت طلب ایران اسلامی دریوم الله ۹ دی به جهانیان و بخصوص اربابان نظام سلطه یک بار دیگر یادآوری می کنند که حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و عزم راسخ آنها بایستند، نخواهند توانست بر عزم و اراده این ملت به دین و شریعت اسلام و رهبری ولی فقیه کوچکترین خدشه ای وارد کنند و چه بسا تمام قد در برابر فتنه آنها خواهند ایستاد.
در چهلمین سال حیات نظام پربرکت جمهوری اسلامی یاداور میشویم،
همان ملتی که در این چهل سال با شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آورد. این ملت به برکت خون شهیدانش وظهور جوانان هشیاروجان برکف و درس گرفته از مکتب حسینی با کسانی که جوان بسیجی را زنده زنده وپرچم امام حسین را در روز عاشورای حسینی به آتش کشیدند آشتی نخواهند کردو دیگر اجازه نخواهند داد حوادثی همچون فتنه ۸۸ بار دیگر تکرار شود واعتقادات و آرمانهای امام و رهبری دست مایه ی عده ای منحرفان فریب خورده و دنیاطلبان داخلی شود.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید پیمان می‌کندو در راه تحقق این اهداف دریغ نخواهد کرد.

ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم