علیرضا فیروزی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره با کناره‌گیری آخوندی از وزرات مسکن، راه و شهرسازی گفت: عملکرد آخوندی در طی این سال‌ها موجب شد مشکلات زیادی برای مردم مخصوصا در حوزه مسکن ایجاد شود. متاسفانه ما در دوران مدیریت آخوندی در وزارتحانه شاهد عملکرد مثبتی نبودیم و می توان گفت دوره مدیریت آخوندی دوره موفقی نبوده است.

وی با اشاره به حاشیه‌های حضور آخوندی در کابینه ادامه داد: آقای آخوندی در حوزه مسکن هیچ عملکرد قابل قبولی نداشته و تنها با حاشیه‌سازی و بی توجهی به حوزه مسکن صدمات زیادی را در این حوزه به مردم زده است. در حوزه راه هم همین طور بوده و شاهد عملکرد نامناسب آخوندی بوده‌ایم.

فیروزی ادامه داد: کنار رفتن آخوندی از وزارتخانه دردی از مردم دوا نمی‌کند، اینکه نمی‌شود هر کسی چند سال وقت مردم و کشور را بگیرد و در آخر هم بدون هیچ پاسخی به مردم کنار بکشد. او باید امروز در محضر ملت پاسخگو باشد، آقای آخوندی وعده‌هایی را به مردم داده و الان باید بگوید چه کرده است.

این فعال دانشجویی یادآور شد: ما آمادگی داریم شرایط حضور و سخنرانی آقای آخوندی در یکی از دانشگاه‌ها را فراهم کنیم و اگر پاسخی برای عملکرد نامناسب خود دارد بیاید و پاسخ بدهد.

وی در خاتمه با اشاره به مشکلاتی که برای مردم در حوزه مسکن ایجاد شده؛ گفت: حضور آقای آخوندی در این چند ساله موجب مشکلات فراوانی شده و انتظار ما این است که رئیس‌جمهور این بار دست از سیاسی‌کاری برداشته و فردی جهادی، انقلابی و متخصص را برای این وزارتخانه درنظر بگیرد.